סגנית שר החוץ ציפי חוטובלי אירחה חברי קונגרס בשומרון

פוליטי פברואר 26, 2018

סגנית שר החוץ ציפי חוטובלי אירחה שני חברי קונגרס אמריקאים בשומרון, סקוט טיפטון (Scott Tipton) ודיויד מקינלי (David McKinley).

בפתח הפגישה הודתה סגנית השר חוטובלי על החלטת הנשיא טראמפ להעביר את השגרירות האמריקאית לירושלים כבר ביום העצמאות הקרוב ואמרה כי: "כולנו מתרגשים ליום הגדול, ב14 במאי שיוצא מיד לאחר יום ירושלים."

עוד הוסיפה כי היא שמחה לארח את חברי הקונגרס דווקא בשומרון כי "אין תחליף לביקורים בשטחי יהודה ושומרון כדי להכיר את המציאות ולראות מקרוב את היישובים."

סגנית שר החוץ ציפי חוטובלי דיברה על תמיכתו של רוב הציבור בישראל למהלך הריבונות והחלת החוק הישראלי על היישובים ביהודה ושומרון.
בנוסף, דיברה על הזכויות של ישראל על פי המשפט הבינלאומי, ועל השייכות ההסטורית בת אלפי השנים לחבלי המולדת העתיקה של העם היהודי.

חברי הקונגרס בירכו על מהלך העברת השגרירות וחבר הקונגרס מקינלי אמר שרק ישראל יכולה להחליט על עתידה בכל מקום בארץ.

משלחת חברי הקונגרס הגיעה היום לסיור בשומרון מטעם ארגון pjtn ויוזמות יפה, כחלק מפעילות יחידת קשרי החוץ של המועצה האזורית שומרון.

בפגישה שהתקיימה ביקב טורא נכח גם סגן ראש המועצה האזורית שומרון דוידי בן ציון.

יוסי דגן ראש המועצה האזורית שומרון הודה לסגנית שר החוץ ציפי חוטובלי על הגעתה ועל תמיכתה הבלתי מסוייגת בשומרון בכל הנוגע למדיניות החוץ ובכלל: "ההגעה של חברי קונגרס ומובילי דעת קהל לשומרון היא דרמטית להסברה של יו"ש בעולם, אנחנו למדנו כבר בעבר שאין טוב ממראה עיניים. פעם אחר פעם אנחנו נוכחים באמיתות האימרה הזו. אף שארה"ב היא ידידה של ישראל, הגעת חברי הקונגרס לשומרון לפגוש את האנשים מחזקת את ההסברה של יו"ש בעולם ובכך גם את ההסברה של ישראל בעולם".

 

YouTube

הצטרפו לערוץ היוטיוב של ציפי חוטובלי

Videos
Error type: "Forbidden". Error message: "The request cannot be completed because you have exceeded your quota." Domain: "youtube.quota". Reason: "quotaExceeded".

Did you added your own Google API key? Look at the help.

Check in YouTube if the id tzipihotovely belongs to a username. Check the FAQ of the plugin or send error messages to support.
תרמו לפעילות

תרמו לפעילות

אנא השאירו את פרטיכם ואחד מהאנשי הצוות שלי יחזור אליכם בהקדם.


+
התפקדו / התנדבו

התפקדו / התנדבו

אנא השאירו את פרטיכם ונהיה אתכם בקשר.
אם יש לכם שאלות ספציפיות, אנא צרו קשר עם אחד מהיועצים הפוליטיים שלי:
כלנית דים 0546347949
עופר קליך 0523894242
איתי רק 0506300891


הצטרפו לרשימת התפוצה

עקבו אחריי באינסטגרם
+
התפקדו / התנדבו

התפקדו / התנדבו

אנא השאירו את פרטיכם ונהיה אתכם בקשר.
אם יש לכם שאלות ספציפיות, אנא צרו קשר עם אחד מהיועצים הפוליטיים שלי:
כלנית דים 0546347949
עופר קליך 0523894242
איתי רק 0506300891


הצטרפו לרשימת התפוצה